Welcome to Digipunk Technologies (TM) Termlink

Co děláme

Naším cílem není zamrznout na produktech a službách, které již někdo vymyslel. My se chceme posouvat dál, plnit výzvy a vytvářet snadná, intuitivní a přesto nadčasová řešení, která budou šetřit Váš čas a Vaše peníze.

VÝVOJ E-SHOPŮ A E-COMMERCE ŘEŠENÍ

E-commerce už dávno není dominantou jen v B2C, ale v dnešní době výrazně proniká i do B2B segmentu. V našem portfoliu najdete obě dvě řešení a jsme schopni Vám je dodat přímo na míru. V B2B aktuálně hrají prim věrnostní programy a snaha motivovat nákupčí k větším obratům. Kterým e-commerce směrem se s námi chcete vydat Vy?

Webové aplikace stavíme primárně na platformě Kentico, která kloubí e-commerce, redakční systém i marketingové nástroje do jednoho rozhraní. Zároveň se specializujeme na integrace podnikových systémů jako jsou ERP, účetní systémy, platební brány a rozhraní dopravců.

BUSINESS KONZULTACE MOHOU BÝT EFEKTIVNÍ

Máte podezření, že Váš obchod nevydělává tolik kolik by měl? Má Vaše konkurence něco co byste rádi zavedli, ale nevíte jak na to? Umíme analyzovat a navrhnout řešení pro jednotlivé prvky od základní struktury shopu, přes služby u produktů až po jednotlivé kroky v nákupním košíku.

E-commerce však není jen o prodeji přes ty internety. Je i o správně nastavené obchodní strategii, marketingovém plánu nebo portfoliu služeb. Zároveň je ale i o vhodných segmentech nebo technologiích, do kterých má smysl investovat. My víme, které to jsou a rádi Vám pomůžeme.

USER EXPIRIENCE NENÍ JEN O UŽIVATELI

Hledáme ideální průsečík mezi Vašimi potřebami, přáním zákazníků či návštěvníků a možnostmi dnešních technologií pro vytváření funkčních webových aplikací a obchodů. Společně s Vámi před výrobou zpracujeme podrobné uživatelské scénáře, ze kterých tvoříme zadávací dokumentace.

Můžeme však anayzovat i Vaše aktuální řešení a společně hledat cesty, jak proměňovat běžné návštěvníky v reálné kupující, nebo hledat důvody proč některé funkce či služby na Vašem eshopu zůstávají za očekáváním.

LOGISTIKA HÝBE SVĚTEM E-COMMERCE

Lidé vesele nakupují, ale nedostávají své zboží včas? Máte pocit, že Vaše mzdové náklady na skladníky jsou neúměrné doručovacím časům? Chcete z klíčového oddělení každého e-shopu vyždímat maximum?

Umíme v realném čase zobrazovat managerům, kdo jak pracuje, na kolik procent je vytížená balící linka nebo predikovat vytížení příjmu od dodavatelů. Logistika není jen o doručení zboží nedočkavému zákazníkovi. Důležitá je i spolupráce napříč celou firmou, především s nákupním a zákaznickým oddělením. Nemalou vahou záleží i na správně vybrané provozní technologii nebo správně zaškoleném personálu a jeho schopnosti využívat efektivně podnikové systémy.

OBCHODNÍ ODDĚLENÍ URČUJE STRATEGII

Nemáte dostatečný přehled o Vašich obchodních zástupcích? Necítí se obchodníci dostatečně motivovaní pro vyplňovování údajů o obchodních případech? Pomocí webových aplikací dodáváme managerům mimo jiné nástroje pro snadnou kontrolu nad aktivitami obchodníků či možnost sledování a plánování služebních cest.

Nedílnou součástí je i správná motivace obchodníků. Motivovat lze nejen výškou mzdy, ale i kvalitní dodávkou příležitostí, díky kterým si obchodník přijde na zajímavé odměny a Vám zajistí platícího klienta. Specializujeme se na motivační nástroje pro obchodníky, díky kterým budou znát výši výdělku při nadstandardním pracovním nasazení.

SERVIS A SLUŽBY PRO VAŠE ZÁKAZNÍKY

Zákazník je v dnešním světě zvyklý na různé standardy a mezi ně patří i online zadání reklamace, servisního požadavku či zjištění aktuálního stavu. Ve výsledku nehraje takovou roli jestli opravujete auta, notebooky nebo pračky.

Vyrábíme automatizované webové aplikace s vazbou mezi zákazníkem a servisním případem s integracemi na SMS brány nebo mailové rozesílače.

V dnešní době jsou zákazníci rozmazlováni tisíci kvalitními e-shopy či aplikacemi a pokud dokážete držet krok s moderními trendy na tomto poli, výrazně zvýšíte šance, že se zákazník bude vracet právě k Vám!